Tantsufestivali Kuldne Karikas võitja naudib Rentesti linnamaasturi võlusid!

June 5th, 2015

 

Rentest andis tantsufestivali Kuldne Karikas võitjale üle linna-crossoveri NISSAN QASHQAI kasutusõiguse. Tantsufestival Kuldne Karikas finaal toimus 23.-24. mail Tartus, EMÜ spordihoones.

Täiskasvanute Kuldse Karika Mix kategoorias sai endale peaauhinna Tartust pärit andekas tantsija Maris Ootsing. Kuldse Karika Mix kategooria on Eestis ainulaadne. Võistluskategooria eeldab tantsijalt professionaalsust, kiiret kohanemisvõimet ja mitmekülgsust, kuna tantsija ei tea ette, mis muusika järgi tal tuleb improviseerida.

„Kuldne Karikas on eriline paljudel põhjustel – see on ainuke võistlus mitmetes stiilides, näiteks jazztants ja karaktertants. Lisaks on meil sellised erilised kategooriad nagu igas vanuses hobitantsijatele mõeldud Igavesti Noored ning muidugi suurepärane Kuldse Karika Mix,“ selgitas festivali peakorraldaja Krõõt Kiviste. „Andekaid tantsijaid tuleb hinnata ning meil on väga hea meel, et koostöös Rentestiga saame pakkuda festivali kõige-kõigemale tantsijale väärilise auhinna,“ lisas projektijuht Kirsikka Kurg.

„Konkurents oli väga tihe ning nähes võistlema tulnud tantsijate tugevat taset, ei julgenud ma võidust väga unistadagi. Nõnda oli minu üllatus suur, kui kuulutati välja võitja. Olen võidu üle väga õnnelik, saan suvistele esinemistele sõita eriti mugavalt” kommenteerib festivali peaauhinna võitnud Maris Ootsing.

Kuldne Karikas on 2015. aasta Eesti suurim tantsufestival, mis toimub juba kuuendat aastat järjest. Tänavu osales tantsufestivalil üle 5000 tantsija, millega purustati läbi aegade festivali osalejate rekord.

Rentest AS on enam kui kümneaastase kogemusega täisteenusliisingut, pikaajalist rendi ja autopargi haldusteenust pakkuv ettevõte Baltikumis. Kontsern haldab üle 900 sõiduki.

qashqai-peaauhind