Kliendid meist

“Argumendid, miks B&B TOOLS on võtnud sõidukid Rentestist täisteenusrenti, on väga lihtsad. Esiteks tuleb see teenus päeva lõpuks kindlasti soodsam ning meie saame seejuures keskenduda oma põhitegevusele. Saame rahuliku südamega anda kogu oma autopargi juhtimise usaldusväärsele partnerile, kellega meid seob pikaajaline koostöö. Väheoluline pole ka see, et Rentest pingutab, et ületada pidevalt meie ootusi!”
B&B TOOLS ESTONIA AS tegevjuht, juhatuse liige Uno Maitus

 

 

“Täisteenusrendi eelis on see, et autodega tegelemiseks pole ettevõttel vaja inimest palgal hoida. Meie meeskonnas tegeleb autode vahetamisega ainult üks inimene ja sellele kuluv aeg on vaid väike osa tema tööajast. Lihtne eelarvestamine ja kulude kontroll- ühes kuumakses sisalduvad kõik autoga seotud kulud. Auto on võimalik probleemideta tagasi anda kui selleks peaks vajadus tekkima ja me ei pea ise pead vaevama kohustustega, mida auto pidamine nõuab. Kui on mingi probleem, siis tuleb teha vaid üks telefonikõne ja probleemile leitakse lahendus.
Oleme täisteenusrendi teenusega rahul, kuna see on meie jaoks väga mugav. Teenusleping sisaldab peale finantseerimise, kasko- ja liikluskindlustuse ning korralise hoolduse mitut lisateenust: arvete administreerimine, kütuse krediitkaart, täiendavad talve- ja suverehvid, rehvivahetus ja ladustamine, too-vii teenus, asendusauto, remondid, ööpäevane hädaabi, kindlustusjuhtumite käsitlemine ja kindlustuspoliiside kehtivuse jälgimine. Samuti vahendavad nad meile praamipileteid, mille eest tasume kuu lõpus arvega. See on väga mugav võimalus just meie võrguhoolduse tiimile, kes liiguvad palju ringi ja ei pea ise praamipiletitega tegelema.”
Tele2 personalijuht Helena Evert

 

” DAVA Foods Estonia (Eggo kaubamärgiga munade tootja) kasutab Rentesti täisteenusrenti seetõttu, et saame keskenduda oma põhitegevusele ning autopargi eest kannavad hoolt professionaalid. Kindlasti võidame ajas, asjaajamise lihtsuses ning ka rahaliselt. Ettevõtte sõiduki kulud on täpselt prognoositavad, sest kõik kulud (erinevad kindlustusliigid, ülevaatus, vahetusrehvid jne.) sisalduvad fikseeritud kuuarves. Kasutan Rentesti täisteenusrendi teenust juba üle kaheksa aasta ning olen seda teinud neljas ettevõttes, mida olen juhtinud, või juhin.”
DAVA Foods Estonia AS juhatuse liige Vladimir Sapožnin

“Äripäev kasutab Rentesti täisteenusrenti juba aastaid ja on selle otsuse üle väga rahul. Põhiline otsus täisteenusrendi valikul oli eelkõige see, et nende kaudu autode soetamine ei läinud Äripäevale kallimaks, vaid lisandus hoopis mugavus. Teine suur pluss oli see, et leping on paindlik ja auto saab tagastada ka enne rendiperioodi lõppu. Positiivne on ka see, et eelarvesse saab panna kindla summa ja see sisaldab kõiki kulusid- hooldused, rehvid, kindlustused jms.”
Äripäeva haldusjuht Roland Bibikov