Rentest esitleb surugaasiga sõitvat Octavia G-TEC-i

Rentest osaleb 26.-28. septembrini Tartus Motoshow automessil, kus tutvustatakse ka Eestis esmakordselt esitletavat Škoda Octavia G-TEC-i.

Octavia G-TEC sõidab alternatiivse loodusliku surugaasiga ja bensiiniga, mis muudab autokasutajale sõiduki eriti säästlikuks. Kokku on kolm kütusepaaki: kaks CNG-paaki, kuhu mahub 15 kg gaasi ja üks 50-liitrine bensiinipaak. Nii saab tankimata sõita kuni 1330 km. Octavia G-TEC autod on saadaval juba alates septembrist.

Rentest võimaldab soetada uusi sõidukeid täisteenusliisinguga, mis tähendab kasutajatele mugavat, kõik kulud hinnas lahendust. Standardpaketis on sõiduki finantseerimine, 24 h teeninduskeskuse abi ja arvete administreerimine. Lisateenuste valik on väga lai alates too-vii teenusest kuni kahjude käsitlemiseni.

Täisteenusliising sobib ettevõtetele alates viiest sõidukist, kuid pakume ka pikaajalist autorenti perioodiga 12 kuni 60 kuud. Pikaajalisele rendile saab võtta kindlaid mudeleid, millistega saab tutvuda Rentesti kodulehel: www.rentest.ee/autorent.

Rentest AS on tegutsenud Eesti teenusliisingu turul alates 2001. aastast. Pakutakse täisteenusliisingut, pikaajalist autorenti ja autopargi haldusteenust üle Baltikumi. Rentesti portfellis on üle 800 sõiduki.

Lisainfo:

Sigrid Tammiste
Rentest AS-i turundusjuht
Tel. 510 7555
E-post: sigrid.tammiste@rentest.ee

20140926_Motoshow