Rentest aitab edendada sporti ja kultuuri

September 23rd, 2015

Soliidse ettevõttena paneb ka Rentest õla alla üllatele ideedele. Nii on aidatud Eesti suusakoondist hooldemeeskonna busside soetamisel kui ka toetatud Niitväljal toimuvaid golfivõistlusi, kus hole-in-one’i auhinnaks oli sel hooajal Subaru kasutusõigus.

Sel sügisel panustab Rentest kunstiliiki, mida on peetud kõikidest kunstidest tähtsaimaks – filmi. Hoogne Eesti mängufilm “Päevad, mis ajasid segadusse” on tänaseks purgis ning ootamas peatset esilinastust. Film on justkui rännak ajas tagasi metsikutesse 90ndatesse. Etteruttavalt võib kinnitada, et ühtegi Rentesti autot filmis endas paraku ei näe, sest ettevõtte autoparki selle aastakäigu masinaid siiski ei kuulu. Küll aga vurasid Rentesti kirjadega mikrobussis mööda Lõuna-Eesti kuppelmaastikku ringi noored filmitegijad.

Oma sponsorlustegevuses soovib Rentest lähtuda lihtsast põhimõttest, et aidatakse neid, kes seda soovivad ning kelle väärtused kattuvad Rentesti ning tema klientide väärtustega. Peamiselt turunduslikke eesmärke teenivad sponsorlusprojektid peaksid valmistama rõõmu Rentesti klientidele ning loomulikult meelitama ligi ka uusi kliente.

rentest.ee

pikk autorent