Rentest toetab andekaid noori tantsijaid

June 17th, 2016

Rentest oli suurtoetaja tantsufestivalile Kuldne Karikas, mille suurejooneline finaal toimus 28.-29. mai Tartus, Maaülikooli spordihoones. Rentest premeeris parimat tantsijat uhiuue Toyota Avensisega, mis jääb võitjale kasutamiseks terveks suveks.

Rentest Soolo Grand Prix ehk parima soolotantsija tiitli võitis Maris Ootsing ning noor üliandkas tantsija sai autasustamistseremoonialt koju sõita juba uue ja edeva autoga. „Sõidan sellega nüüd igale poole, nii uhke ja mugav auto,“ ütles võitja. Konkurents Toyota Avensise peale oli suur ja tasavägine. Õhus oli tunda nii pinget kui ka tõelist tantsurõõmu ja andekust.

“Me usume, et tantsimine ei ole ainult mingile kitsale ringkonnale arusaadav kunstiliik, vaid tegemist on särava meelelahutusega igas vanuses ja taustaga inimestele,” ütles Kuldse Karika projektijuht Kirsikka Kurg.

Rentestil on rõõm olla osaline üritusest, mis innustab, ühendab ja motiveerib noori koos tegutsema ning liikuma.

Ühtekokku osales Kuldsel Karikal üle 5000 tantsija, kellest finaali pääses veidi üle 2000 tantsija vanuses 3 – 55. Finaalis oli esindatud 71 erinevat tantsukooli või gruppi üle kogu Eesti. Tantsijaid hindas tunnustatud koreograafidest ja tantsuspetsialistidest koosnev kohtunike meeskond nii Eestist kui välismaalt. Festivali kulminatsiooniks kujunenud kategooriat – Rentest Soolo Grand Prix-d – hindas kohtunike täisplokk.

Rentest AS on enam kui kümneaastase kogemusega täisteenusliisingut, pikaajalist rendi ja autopargi haldusteenust pakkuv ettevõte Baltikumis. Kontsern haldab üle 1000 sõiduki.

Rentest väljapanek Maris KK