Rentest toetab Eesti Suusaliitu hooldebusside rentimisel

15.09.2014

rentest-sponsor-suusaliit

Eesti Suusaliidu pressiteade

Täisteenusliisingut ja pikaajalist autorenti pakkuv ettevõte Rentest sõlmis Eesti Suusaliiduga koostöölepingu, mille kohaselt toetatakse murdmaasuusatamise rahvuskoondist hooldebusside rentimisel. Täna anti murdmaasuusatamise koondise käsutusse Peugeot Expert Tepee, mis oma esimese pikema sõidu teeb juba oktoobri alguses traditsioonilisse Ramsau mäestikulaagrisse Austrias.

Eesti Suusaliidu peasekretäri Jaak Mae sõnul on heameel, et pikaajaline koostööpartner on eeloleval hooajal oma panust meie toetamisse suurendanud. „Suusaliidu jaoks on see märk usaldusest ning annab hea ja kindla aluse minnes vastu maailmameistrivõistluste hooajale. Hooldebussid on koondiste igapäevatöös väga olulised ning siin ei saa me suuri järeleandmisi teha, “ lisas Mae.

“Rentest on kiiresti kasvav Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes on valmis toetama Eesti suusakoondist maailma tippu jõudmisel,” ütles tegevjuht Andrus Valma.

Rentest AS on tegutsenud Eesti teenusliisingu turul alates 2001. aastast. Pakutakse täisteenusliisingut, pikaajalist autorenti ja autopargi haldusteenust üle Baltikumi. Rentesti portfellis on üle 800 sõiduki.

Eesti Suusaliit on suusaspordi erinevaid alasid – murdmaasuusatamine, suusahüpped, kahevõistlus, mäesuusatamine, lumelaud ja freestyle – viljelevate ja arendavate juriidiliste isikute vabatahtlik mittetulunduslik liit. Eesti Suusaliit on Tallinnas asuv eraõiguslik juriidiline isik (MTÜ), kes koordineerib kogu suusaspordialast tegevust Eesti Vabariigis ja on Eesti suusaspordi kõrgeimaks esindusorganiks Eesti Vabariigis ning rahvusvahelistes organisatsioonides. Eesti Suusaliit on 28. novembril 1921 a. asutatud Eesti Talvespordi Liidu õigusjärglane.

Tepee_sponsorlus_fb