Teeninduskeskus

Teie teeninduses, 24/7

Kõikidel juhtudel, kui jääte autoga hätta (olgu selleks õnnetusjuhtum, mehhaaniline rike, rehvi purunemine, kütuse lõppemine vms.), helistage meie teeninduskeskuse lühinumbril:

13 500 või välismaalt: (+372) 5559 5955.

Meie teeninduskeskuse numbri leiate ka sõiduki dokumentide vahelt ja parkimiskellalt.


24 h teeninduskeskus

Meie teeninduskeskus saab teile abiks olla järgmiste muredega:

Puksiiriabi

Kui olete sattunud hätta, siis abistame teid telefoni teel ja tellime vajadusel kohale puksiiri, mis viib teie sõiduki lähimasse remondiettevõttesse või sõidukimargi esindusse.

Mured rehvidega

Aitame teha kindlaks, kas rehve on võimalik kohapeal vahetada, parandada või peab rehvide taastamiseks pöörduma remondiettevõttesse. Vajadusel orgaiseerime abi sõiduk pukseerimiseks lähimasse remondiettevõttesse.

Akuprobleemid

Kui sõiduk ei käivitu, siis leitakse lahendus kas ühekordse lisavoolu andmiseks või antakse juhised sõiduki aku välja vahetamiseks.

Kütuseprobleemid

Kui sõidukisse on tangitud vale kütust, on see talvel hangunud või ootamatult teel olles otsa saanud, siis leitakse lahendus sõiduki pukseerimiseks lähimasse remondiettevõttesse, sõidukimargi esindusse või organiseeritakse sündmuskohale niipalju kütust, et sõidukiga saab liikuda lähima kütusetanklani.

Sõiduki teelt väljasõit

Liiklusõnnetuse korral juhendatakse kuidas edasi toimida ja vajadusel organiseeritakse sõiduki pukseerimine lähimasse remondiettevõttesse või sõidukimargi esindusse.

Sõiduki kinnijäämine

Kui sõiduk on teel liigeldes kinni jäänud liiva või lumme või teise analoogsesse olukorda ning iseseisvalt sealt välja ei saa, siis organiseeritakse abi ning vajadusel pukseeritakse sõiduk lähimasse remondiettevõttesse või sõidukimargi esindusse.

Mured tuledega

Kui pimedal ajal kustuvad sõidukil lähituled ja edasi liikumine on võimatu, siis leitakse lahendus sõiduki pukseerimiaseks lähimasse remondiettevõttesse.

Muud mured

Kui autovõtmed ununevad autosse ja uks lukustub, siis aitame teid varuvõtmete kohaletoomisega. Lahendame teie mured vargusevastase süsteemiga, kui sõidukit ei saa valvepuldiga valvest maha (näiteks valvepuldi patareid on tühjad). Toimunud avarii korral tegeleme kahjukäsitlusega.


Mida teha liiklusõnnetuse või muu sõidukikahju korral?

Liiklusõnnetusse sattudes või mingil muul põhjusel sõidukikahju tekkimise korral tuleks käituda alljärgnevalt:

  • Kui liiklusõnnetuses on vigastatuid, tuleb viivitamatult teatada juhtunust päästeametile – 112 ja politseile – 110.
  • Politsei tuleks välja kutsuda ka juhul, kui õnnetuse põhjustanud juhid ei ole põhjuseid hinnates ühel meelel.

Kõikidel muudel juhtumitel ei pea politseid liiklusõnnetusest teavitama. Piisab, kui helistate meie teeninduskeskuse lühinumbril 13 500 või välismaalt helistades (+372) 5559 5955 ning täidate sini-kollase blanketi “Teade liiklusõnnetusest” .

Kaskojuhtumite korral on vajalik täita kahjujuhtumi avaldus .


Mida teha, kui auto klaas saab viga?

Auto klaaside vigastuste korral tuleks sellest teavitada, helistades meie teeninduskeskuse numbril 13 500 või välismaalt helistades (+372) 5559 5955 ning täita vastav klaasikahju avaldus . Klaasikahjude puhul omavastutust ei ole.

Palun lisage avaldusele juhiloa või ID kaardi koopia ning sõiduki tehnilise passi koopia ja saatke meiliaadressile: teenindus@rentest.ee.

Võtame Teiega ühendust!

Teata kahjust

  1. Salvesta arvutisse kahjuavaldus .
  2. Täida vajalikud väljad ja salvesta digitaalselt allkirjastamiseks DigiDoc konteinerisse (kahjujuhtumi joonise lisamiseks on vaja blankett välja printida ja skanneerida peale täitmist arvutisse).
  3. Palume lisada juhiloa või isikut tõendava dokumendi ja tehnilise passi koopia ning allkirjastada kõik dokumendid ID-kaardi tarkvara abil.
  4. Saatke digitaalselt allkirjastatud DigiDoc fail meiliaadressile: teenindus@rentest.ee.

Võtame Teiega ühendust!

NB! Liiklusõnnetuse korral tuleb täita blankett “Teade liiklusõnnetusest” . Küsimuste korral võtke ühendust lühinumbril 13 500 või välismaalt helistades (+372) 5559 5955.